Novinky zo sveta Sommer

Inteligentná funkcia vhadzovania balíkov SOMMER umožňuje doručovateľovi vhodiť balík do garáže. Potom je možné individuálne určiť výšku otvárania garážovej brány. Je možné zvoliť dve úrovne zabezpečenia: Bránu je možné otvárať červeným tlačidlom alebo pomocou jedinečného číselného kódu.
môžete skontrolovať , či je váš disk kompatibilný s Telecody Courier .
Funkcia
Použitím kuriéra Telecody už nemusíte prinášať balík z miesta vyzdvihnutia, miesta balíka alebo od suseda. Stačí krátka cesta do garáže.
Presné a bez stresu
Balíky vám môžu byť doručené na prvý pokus o doručenie. Ako? Pre balíkového prepravcu napr. DHL, jednoducho zadajte garáž ako miesto odovzdania. Bránu je možné otvárať červeným tlačidlom alebo číselným kódom. Číselný kód môžete zadať aj na mieste odovzdania.
Bezpečnosť
Balíky môžete uložiť vo svojej garáži chránenú pred vonkajšími vplyvmi a počasím. Prístupový kód je možné zadať individuálne a funkciu otvárania je možné kedykoľvek pozastaviť.
Rádiová kódová klávesnica
Telecody Courier možno použiť aj ako klávesnicu rádiového kódu.

Ďalšie výhody

Dve otváracie funkcie
Garáž sa otvára buď stlačením červeného tlačidla alebo pomocou jedinečného prístupového kódu.

Funkcia automatického zatvárania
Garážová brána sa automaticky zatvorí po 15 sekundách.

Bezpečnosť
Rádiový systém SOMloq2 poskytuje maximálnu bezpečnosť proti hackerom prostredníctvom 128-bitového AES skokového kódovania.

Jednoduchá inštalácia
Montážny materiál a príslušný hliníkový držiak na stenu sú už súčasťou dodávky.

Funkcia

Vyzdvihnutie na odbernom mieste, balíkovom mieste alebo u suseda je minulosťou. Balíky je možné pohodlne doručiť priamo do garáže.

Povolenie na umiestnenie v garáži

Doručenie balíka nie je možné, pretože nikto nie je doma? Pre balíkového prepravcu napr. Dovoľte spoločnosti DHL, aby ju vopred odovzdala v garáži. Miesto odovzdania a prístupový kód je možné zadať na webovej stránke alebo v aplikácii pri sledovaní zásielky.

Prístupový kód alebo červené tlačidlo
Doručovateľ balíkov môže uložiť balíky v garáži s preddefinovaným prístupovým kódom. Môžete zadať prístupový kód, ale môžete použiť aj červené tlačidlo funkcie balíka. Funkciu balíka je možné kedykoľvek pozastaviť.
Doručenie balíkov do garáže
Dopravca stlačí červené tlačidlo alebo zadá prístupový kód. Telecody Courier pošle príkaz na otvorenie brány, cca. Po 3 sekundách sa pohon garážovej brány zastaví. Nosič balíkov môže teraz balík vložiť do garáže. Po 15 sekundách sa garážová brána opäť zatvorí. Odporúčame vám označiť podlahu garáže ako požadované miesto na uskladnenie.
Pohodlné doručenie balíka
Otvorte svoju garáž ako zvyčajne pomocou diaľkového ovládača alebo jednotky Telecody Courier a prineste si balík v čase, ktorý si vyberiete.